Yükleniyor...

DİJİTAL PAZARLAMADA EN FAYDALI 5 EKLENTİ!

DİJİTAL PAZARLAMADA EN FAYDALI 5 EKLENTİ!

DİJİTAL PAZARLAMADA EN FAYDALI 5 EKLENTİ!

GOOGLE TAG ASSISTANT

Google Tag Assistant etkinken, ziyaret ettiğiniz sayfaların etiketlerini, etkinliklerini ve etkileşimlerini kaydedebilirsiniz. Bir akışı kaydetmek, sitenizde analytics izleme özelliğinin beklenen şekilde çalıştığını doğrulamanıza yardımcı olur.

Kırmızı: Etikette çözülmesi gereken ciddi bir sorun olduğunu gösterir.

Sarı: Etikette düşük seviyeli bir sorun olduğunu gösterir.

Mavi: Etikette standartların dışında bir durum olduğu anlamına gelir.

Yeşil: Etikette sorun olmadığı gösterir.

FACEBOOK PIXEL HELPER

Facebook Pixel Helper, Facebook Pixel Snippet’ın ve yapılandırmaların geçerliliğini kontrol etmeye yarayan bir yardımcı araçtır. Bu araç aracılığıyla Facebook Pixel kodunun doğru bir şekilde kurulup kurulmadığı, çalışıp çalışmadığı kontrol edilebilir, olası kurulum ve uygulama hatalarına dair önerilen çözüm yollarına erişilebilir ve performans geliştirme çalışmaları yürütülebilir.

SIMILARWEB

Siteye giriş yapan kullanıcıların hangi sitelerden yöneldiğini, hangi arama kelimelerini kullandığını detaylı olarak görmemizi sağlayan yardımcı araçtır. Bu sayede yeni anahtar kelime fikirleri oluşturulabilir, rakiplerin neler yaptığı ve mevcut durum görülebilir. Daha çok E-ticaret ya da para kazanmaya yönelik olarak hizmet veren siteler için öncelikli olan sistem, satış bazlı olarak da pek çok ipucu sunmaktadır. Sistem, özel öngörüleri ve yapay zeka destekli sistemleriyle pek çok bilgi sunmaktadır.

MOZBAR

MozBar, herhangi bir sayfayı veya arama motoru sonuç sayfasını görüntülerken size anlık ölçümler sunan bir eklentidir. Herhangi bir web sitesinin veya sayfanın Pafe Authority ve Domain Authority’yi en hızlı şekilde değerlendirme imkanı sunar. Bir sayfadaki anahtar kelimeleri bulmanıza ve gösterilmesine yardımcı olur. Bağlantıları türüne göre ayırmanızı sağlar.

SEOQUAKE

Seoquake tek bir düğmeyle size organik araştırma verilerini sunan tarayıcınızla entegre bir SEO yardımcı aracıdır.

Temel olarak Seoquake ile neler yapılabilir;

  • Sayfalar üzerinde SEO denetimi
  • İç ve dış site bağlantılarını ayrıntılı inceleme
  • Etki alanlarını ve URL uzantılarını gerçek zamanlı biçimde karşılaştırma
  • Tüm elde edilen verilerin arşivlenebilmesi ve dosyaya kaydetme

Son Blog Yazılarım

Dijital pazarlama dünyasının en detaylı ve en güncel bilgileri için takipte kalın.